Bestyrelsen

Gershøj

Grundejerforening & Vandværk

Bestyrelsen i grundejerforeningen

 

Bestyrelsen er valgt på den årlige generalforsamlingen for en 1 eller 2 års periode. Alle medlemmer i foreningen kan frit stille op til posterne når perioden for det tidligere medlem udløber.

Formanden: Valgt for 1 år 2018

John Bendtsen

Spurvevej 10, Gershøj

40784897

Mail: abbjhb@gmail.com

 

Kasserer: Valgt for 2 år 2017

Jan Nielsen

Strandvangen 1, Gershøj

46404117 / 40963305

Mail: jan.m.nielsen1@gmail.com

 

Sekretær: Valgt for 2 år 2018

Alice Egelykke

Strandagervænget 49, Gershøj

21804464

Mail: alice@fotobh.dk

 

Næstformand: Valgt for 2 år 2017

Jimmi Schæffer

Harekærgårdsvej 33, Gershøj

20991013

Mail: jis@simcorp.com

 

Medlem: Valgt for 2 år 2018

Hanne Prip

Strandagervænge 25, Gershøj

46403240

Mail: telling@mail.dk

 

Medlem: Valgt for 2 år 2018

Rie Krath

Strandagervænget 6, Gershøj

32106931

Mail: Krath@hotmail.com

 

Medlem: Valgt for 2 år 2018

Evald Volder

Strandagervænge 34B, Gershøj

93103984

Mail: ejvolder@gmail.com

Suppelant: valgt for 1 år 2018

Lotte Klarskov

Harekærgårdsvej 26, Gershøj

61270572

Mail: Lotte.Klarskov@gmail.com

 

Suppelant: valgt for 1 år 2018

Kim Andersen

Harekærgårdsvej 35, Gershøj

30766555

Mail: Kimandersen63@hotmail.dk

 

Revisor: Valgt for 1 år 2018

Steffen Rasmussen

Harekærgårdsvej 60, Gershøj

30203880

Mail: sra.privat@gmail.com

 

Revisor: Valgt for 1 år 2018

Allan Edlich

Harekærgårdsvej 23, Gershøj

61602404

Mail: allan.edlich@gmail.com

 

Revisor Sup: Valgt for 1 år 2018

Lotte Klarskov

Harekærgårdsvej 26, Gershøj

61270572

Mail: Lotte.Klarskov@gmail.com

 

Copyright © All Rights Reserved Gershøj Grundejerforening & Gershøj Strands Vandværk

Siden er senest opdateret marts 2018